przemyslowe suszarki

Suszarki Kannegiesser PowerSpin

Zaproponowana przez firmę Kannegiesser nowa suszarka 258 Passat  to kontynuacja bardzo udanej serii suszarek pralniczych produkcji  tej renomowanej firmy . Nowy model Kannegiesser 258 nawiązuje do wyśmienitej, sprawdzonej i ciągle bardzo cenionej przez ludzi z branży pralniczej suszarki gazowej Passat 253.Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne suszarki Passat 258 powstały nie tylko  dzięki pracy zespołu inżynierów, informatyków firmy Kannegiesser, ale również  dzięki współpracy z uznanym instytutem badawczym TNO z Delft. Ta wspólna praca zaowocowała zupełnie nowymi rozwiązaniami technologicznymi w konstrukcji nowej suszarki, ale też ulepszeniami dotychczasowych, sprawdzonych już rozwiązań głównie z modelu Passat 253. Dzięki tym innowacjom powstała lepsza, bardziej uniwersalna suszarka, nie tylko nadaje się do tuneli pralniczych, ale też może działać  całkowicie samodzielnie .

Z kilku nowatorskich rozwiązań należy przede wszystkim wymienić system automatycznej regulacji temperatury Infra Touch,  w którym wykorzystano podczerwień. Następny to system odzysku ciepła ECO, który dba o zniwelowanie nawet najmniejszych strat  ciepła, a przez to  zwiększa wydajność pracy suszarki. Odpowiada za to inny profil turbin w wentylatorach.

Polepszenie komfortu obsługi, a konkretnie komfortu załadunku do suszarki uzyskano dzięki zmianie w systemie sterowania i zastosowaniu nowej, bardziej wydajnej metody opróżniania wsadu połączonej z nową techniką składania. Dodatkowo dzięki takim rozwiązaniom zyskujemy też więcej przestrzeni.

Reasumując – nowy model suszarki Kannegiesser 258 Passat  spełnił wszystkie   oczekiwania i producenta i przede wszystkim użytkowników. Dzięki współpracy z instytutem badawczym powstało nowoczesne urządzenie do suszenia, które podczas swojej pracy  oszczędza energię, wodę, czas, a więc konkretne pieniądze.  Zastosowanie nowych technologii sprawiło, że suszenie jest wydajne, efektywne i bezpieczne nawet dla bardzo delikatnych tkanin.

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@lgdnapiaskowcu.pl

Na naszej stronie znajdziesz wszelkiego rodzaju urządzenia, jakie warto zakupić do pralni oraz ich charakterystykę. Zapraszamy do czytania.