przemyslowe suszarki

Kannegiesser 258 Passat

Model wprowadzony na rynek przez firmę Kannegiesser to nawiązanie do popularnej i cenionej przez klientów gazowej suszarki Passat 253. Wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych pozwoliło stworzyć urządzenie uniwersalne, o podwyższonej wydajności, sprawdzające się zarówno we wszystkich systemach tuneli pralniczych, jak również stwarzające możliwość samodzielnego zastosowania.

Nowe rozwiązania...

Współpraca z instytutem badawczym TNO z Delft zaowocowała nowymi technologiami wdrożonymi w urządzeniu Passat 258 i stanowiącymi ulepszenie dotychczasowych rozwiązań stosowanych w suszarkach. Jedną z wprowadzonych innowacji jest opatentowany system odzysku ciepła ECO, dzięki któremu suszenie odbywa się bez strat wydajności. Wentylatory turbin zyskały za to nieznany i niestosowany nigdy wcześniej profil turbin.

Wśród zastosowanych technologii, które są nowością na rynku, jest także system Infra Touch czyli pierwsza w pełni zautomatyzowana regulacja temperatury. Jego dodatkową zaletę stanowi wykorzystanie podczerwieni.

Komfort użytkowania zostaje zwiększony dzięki zmodernizowanemu systemowi sterowania, wydajnej metodzie opróżniania wsadu, która połączona jest z techniką składania suchej bielizny. Zastosowane rozwiązania załadowcze i wyładowcze pozwalają na oszczędność potrzebnej przestrzeni.

... i ich efekty

Podjęte działania i wprowadzone rozwiązania służyły przede wszystkim zwiększeniu bezpieczeństwa produkcji oraz wydajności odparowywania, która jest kluczowa dla procesu suszenia tkanin. Optymalny wynik udało się uzyskać dzięki najwyższej wewnętrznej wydajność obiegu powietrza, która zostaje osiągnięta przy minimalnym zasysaniu świeżego powietrza.

Znaczne zredukowanie poboru energii to kolejne wyzwanie stojące przez firmą Kannegiesser. Efektem jest stworzenie suszarki Passat 258. Urządzenie jest również odpowiedzią na potrzeby wrażliwych artykułów tekstylnych, podatnych na zniszczenia. O stan tkanin dba również w pełni automatyczny system usuwania fuzzli.

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@lgdnapiaskowcu.pl

Na naszej stronie znajdziesz wszelkiego rodzaju urządzenia, jakie warto zakupić do pralni oraz ich charakterystykę. Zapraszamy do czytania.