przemyslowe suszarki

Pralnicowirówka Futura

Oferta pralnicowirówek z tej serii jest niezwykle szeroka i pozwala na dostosowanie zastosowanych przez producenta rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta. Możliwy jest wybór pralnicowirówki zawierającej między innymi opcje:

- ładowania i rozładowywania ręcznego lub automatycznego,

- wyładunku uchylnego,

- ładowania z góry lub z boku,

- posiadającej systemem odzysku wody,

- zawierającą zintegrowaną wagę i systemem zbierania danych produkcji.

Opcjonalne wersje wyposażenia dostępne w ramach serii pralnicowirówek (https://www.kannegiesser.pl/maszyny/pralnicowirowki/) gwarantują dużą indywidualność i swobodę w konfiguracji urządzeń. Możliwy jest wybór wersji podstawowej, ale również rozbudowanie jej do typu 'High Tech'. W ofercie pralnicowirówek typu Futura znajdują się również modele z barierą higieniczną, która znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne są podwyższone standardy higieniczne – w szpitalach, ośrodkach zdrowia czy przemyśle spożywczym.

Parametry techniczne

Pralnicowirówki Futura działają w oparciu o jednomotorowy napęd, który sterowany jest przetwornikiem częstotliwości. Zapewniają bezstopniową regulację prędkości prania i odwirowywania, którego zakres w zależności od wielkości urządzenia wynosi od 30 do 750RpM.

Bęben wewnętrzny wykonany jest ze stali szlachetnej nierdzewnej o grubości 4 mm EST 1.4301, zaś bęben zewnętrzny - z nierdzewnej stali szlachetnej EST 1.4301. Automatyczne drzwi bębna dostępne są w rozmiarach: 1016 mm (FU 1100 - FU 1400) oraz 1117 mm (FU 1900 - FU 2600).

Pralnicowirówki Futura nie posiadają sprzęgieł i skrzyni biegów, co oznacza brak elementów ulegających ścieraniu. Takie rozwiązanie technologiczne zmniejsza podatność na uszkodzenia, a tym samym częstotliwość serwisowania urządzenia.

Modele z prezentowanej serii gwarantują również niskie zużycie energii elektrycznej, wody, pary oraz środków chemicznych. Wyposażone są również w opcję elektronicznego rozpoznawania niedowagi. Wszystko to przekłada się na ogólny koszt prania i oszczędność czasu.

Gwarancja dbałości o tkaniny

Utrzymanie pranych ubrań w jak najlepszym stanie zostaje zapewnione dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznych. Należy do nich systemem wykonania otworów lejka CAREWASH. Wpływ na stan materiałów bez wątpienia ma też sposób odwirowywania, który w pralnicowirówkach Futura odbywa się poprzez sterowany elektronicznie proces wysokich obrotów. Dla ubrań i bielizny szczególnie delikatnych istnieje możliwość wprowadzenia indywidualnych ustawień – zapewnia to dowolnie regulowana mechanika prania.

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@lgdnapiaskowcu.pl

Na naszej stronie znajdziesz wszelkiego rodzaju urządzenia, jakie warto zakupić do pralni oraz ich charakterystykę. Zapraszamy do czytania.