przemyslowe suszarki

Wprowadzarko-podawarka do bielizny płaskiej JENFEED LOGIC PLUS

Zadaniem nowoczesnego modelu wprowadzarko-podawarki do bielizny płaskiej firmy firmy JENFEED LOGIC PLUS, jest automatyczne wprowadzenie do prasownicy nieckowej ( najczęściej są to maszyny wielo nieckowe, czyli posiadające w swojej konstrukcji przynajmniej dwie, albo trzy niecki) tak zwanej bielizny płaskiej dużego i małego formatu ( bielizna płaska jest to bielizna nie mająca określonego fasony – na przykład prześcieradła, poszewki, ręczniki ) .

Nad stołem, który stanowi immanentną część maszyny, przynajmniej w trzech miejscach ( lewa i prawa strona oraz środek) umieszczone są specjalne stacje, nazywane też stanowiskami podawania. Każda z tych stacji zakończona jest specjalną klamrą. Stacje mają regulowaną  zarówno wysokość jak  i położenie, a to właśnie umożliwia dopasowanie do wielkości i rodzaju wprowadzanej bielizny płaskiej  oraz pozwala z łatwością oraz precyzją dostosować wysokość do wzrostu obsługującego maszynę operatora, co zapewnia lepsze bezpieczeństwo i przede wszystkim lepszy komfort, a więc i wydajność pracy.

Praca  tej maszyny to w bardzo dużym uproszczeniu zaczepienie rogów przeznaczonej do prasowania bielizny płaskiej  na klamrach stacji i wtedy maszyna automatycznie rozpoczyna rozciąganie i rozprostowywanie bielizny, aby potem automatycznie i płynnie  wprowadzić ją prasowarki.

Wprowadzarko-podawarka JENFEED LOGIC PLUS jak na super nowoczesną maszynę przystało ma w swojej budowie, bardzo wiele automatyki i elektroniki. I tak wprowadzarką steruje programowalny sterownik elektroniczny, jest też elektroniczna kontrola prędkości podawania  i rozciągania bielizny,  automatyczne wprowadzanie dużych sztuk w jednej linii i  nawet możliwość pracy na dwóch liniach jednocześnie. Trzeba zaznaczyć, że do prawidłowej i bezpiecznej obsługi tego urządzenia jest potrzebnych co najmniej trzech, a najlepiej czterech dobrze przeszkolonych pracowników. Istotne dla wydajności i organizacji pracy jest to, że każdy z pracowników może pracować niezależnie od innych.

JENFEED LOGIC PLUS to maszyna nie tylko nowoczesna, ale tez niezwykle  wydajna – przeciętnie wprowadza od tysiąca stu do aż  nawet osiemnastu tysięcy sztuk bielizny na godzinę. Posiada wszelkie niezbędne w UE certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

 

 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@lgdnapiaskowcu.pl

Na naszej stronie znajdziesz wszelkiego rodzaju urządzenia, jakie warto zakupić do pralni oraz ich charakterystykę. Zapraszamy do czytania.