przemyslowe suszarki

Składarka pozioma do wyrobów fasonowych F60

Składarka pozioma F 60, produkowana przez  cieszącą  się zasłużenie  bardzo dobrą opinią, firmę JENSEN,  służy do tak zwanego półautomatycznego składania bielizny fasonowanej, czyli  bielizny mającej określony kształt czyli inaczej fason, takiej jak na przykład  fartuchy, pidżamy, koszule, spodnie, bluzki   itp.) Przeznaczona do składania za pomocą składarki F60 bielizna fasonowana  może być wykonana  z bardzo  różnych materiałów, a więc  na przykład z bawełny, elany, elano bawełny i  różnych materiałów syntetycznych. Składarka pozioma do wyrobów fasonowych model F60, jest  to urządzenie niezwykle  nowoczesne, bardzo  wydajne i na dodatek  ekologiczne ( spełnia wszystkie wyśrubowane normy Unii Europejskiej).

Parametry składarki poziomej F60 

Długość składarki – 1 metr 74 centymetry

Szerokość składarki – 75 centymetrów

Wysokość składarki- 95 centymetrów

Waga składarki – 130 kilogramów

Wydajność składarki- 100 sztuk bielizny fasonowanej na jedną godzinę pracy

 

Konstrukcja maszyny jest stabilna. Składarka zbudowana jest ze stali i zabezpieczona przed korozją specjalną niebieską farbą. Na metalowym stole znajdują się specjalne klamry zaciskowe, które uruchamiane są za pomocą fotokomórki.

Składanie za pomocą składarki poziomej F60 odbywa się w następujący sposób – układamy na stole bieliznę fasonowaną pamiętając o tym, aby guziki były koniecznie skierowane do dołu

– klamry zaciskowe włączamy specjalnym przyciskiem i to one  mocują bieliznę, w czym oczywiście pomaga fotokomórka

– operator obsługujący maszynę specjalnym włącznikiem uruchamia proces składania

– na proces ten składają się trzy złożenia wzdłużne i dwa poprzeczne, choć urządzenie pozwala na wybór ilości złożeń, najczęściej jest to kostka o wymiarach 40/25 centymetrów

– po zakończeniu składania złożony w kostkę wyrób jest zsuwany z maszyny najczęściej do specjalnego pojemnika lub kartonu

 

Maszyna jest zasilana elektrycznie, jest to urządzenie półautomatyczne, czyli jego działanie jest częściowo automatyczne, bo w pracy niezbędna jest też pomoc operatora.

Składarka pozioma do bielizny fasonowanej F60 posiada wszystkie niezbędne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa wymagane przez Unię Europejską.  

 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@lgdnapiaskowcu.pl

Na naszej stronie znajdziesz wszelkiego rodzaju urządzenia, jakie warto zakupić do pralni oraz ich charakterystykę. Zapraszamy do czytania.