przemyslowe suszarki

Kannegiesser PowerDry

Suszenie tkanin jest procesem, który naraża zwłaszcza delikatne włókna na kurczenie się i osłabienie. Trudno znaleźć urządzenie dostosowujące się do potrzeb zmieniającego się rynku tekstylnego – prócz tkanin naturalnych, mamy do czynienia ze sztucznymi wymagającymi innej pielęgnacji.

Wysokowydajna suszarka przemysłowa PowerDry zapewnia optymalne efekty w przypadku różnego rodzaju materiałów: frotte, laminaty, mikrofazy, również tkaniny mieszane oraz tkaniny specjalne zostaną przy pomocy tego urządzenia odpowiednio wysuszone, bez ryzyka naruszenia ich specyficznej struktury. Czyni to PowerDry firmy Kannegiesser suszarkę uniwersalną i bezpieczną, z powodzeniem stosowaną przy pełnym suszeniu.

Szeroki wybór dostępnych ładowności pozwala na optymalne dopasowanie możliwości urządzenia do potrzeb klienta. Najmniejsze urządzenia są w stanie pomieścić 40 kilogramów tekstyliów, największe modele oferują zaś ładowność przekraczającą 100 kilogramów. Suszarki PowerDry sprawdzą się zarówno w małych pralniach komercyjnych, jak i w zakładach produkcyjnych, gdzie szczególnie liczy się wydajność

Wysoka wydajność dzięki cyrkulacji powietrza

Nowa technologia zastosowana w suszarkach PowerDry pozwala na zoptymalizowanie przepływu powietrza, co skutkuje większą efektywnością procesu suszenia. Wykorzystanie silnego prądu powietrza oraz nowej konstrukcji bębna wykonanego ze stali nierdzewnej i posiadającego odpowiednio duży przekrój, gwarantują równomierność, bezpieczeństwo i skuteczność procesu.

Pralnictwo przemysłowe z Kannegiesser

Oszczędność

Zastosowanie technologii ECO2power umożliwia maksymalne wykorzystanie dostarczanej energii. Wysoka wydajność urządzenia nie musi się już wiązać z jej większym zużyciem. Pozwala to na nieosiągalne do tej pory oszczędności, które równocześnie nie odbijają się na jakości procesu suszenia.

Wygoda użytkowania

Wysoki kąt obrotu wpływa na komfort ładunku i rozładunku poddawanych suszeniu materiałów. To rozwiązanie technologiczne pozwala również na szybsze dokonywanie przeładunku, co pozwala oszczędzić czas i ułatwia pracę osobom obsługującym urządzenia.

 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@lgdnapiaskowcu.pl

Na naszej stronie znajdziesz wszelkiego rodzaju urządzenia, jakie warto zakupić do pralni oraz ich charakterystykę. Zapraszamy do czytania.