przemyslowe suszarki

Czerń - jak ją utrzymać na ubraniach?

Ciemne ubrania wyróżniają się elegancko i wyszczuplają użytkownika. Piękna, głęboka czerń to coś, co jest charakterystyczne i każdy ślad zacieku czy lekkiego odbarwienia szybko zostanie zauważone.


Jak utrzymać idealną czerń na ubraniach?
Jest to bardzo proste, gdyż należy się sugerować jedynie podpowiedzią producenta oraz reklamami w telewizji. Czerń możemy utrzymać na kilka sposobów. Najlepszym sposobem jest pranie ciemnych ubrań tylko z innymi, całkowicie czarnymi ciuchami. Wielu ludzi wrzuca do pralki to, co aktualnie się "nazbierało" narzekając po czasie, że ubrania tracą swoją głębię oraz blask.

 

Dlaczego ubrania tracą kolor?
Chodzi głównie o rodzaj materiału i sposób pielęgnacji odzieży. Jeśli będziemy prać ubrania "kolorami", to przy stosowaniu odpowiednich płynów nasza odzież nie tak szybko straci kolor i blask. Gdy doszło już do utraty blasku i pojawienia się drobnych zacieków - możemy wykorzystać środki typu Perwoll.
Podobne stosuje się w pralniach chemicznych, ale w domowym zaciszu także dadzą sobie doskonale radę. Na koniec bardzo ważna uwaga: 50% zacieków na ciemnych ubraniach powoduje ... proszek do prania. Aby mieć pewność, że ciuchy będą zawsze czyste i bez zacieków należy stosować tylko płyny lub proszki w postaci płynów. Koszt 1L płynu to wydatek maksymalnie 15 złotych. 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@lgdnapiaskowcu.pl

Na naszej stronie znajdziesz wszelkiego rodzaju urządzenia, jakie warto zakupić do pralni oraz ich charakterystykę. Zapraszamy do czytania.