przemyslowe suszarki

Pralnicowirówki Favorit

kannegeiser favoritPralnicowirówki to rodzaj maszyn pralniczych, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w profesjonalnych pralniach. Mają zapewnić jak najlepsze odwirowanie wody, a jednocześnie nie naruszać struktury tkanin. W przypadku pralnicowirówek wysokoobrotowych stopień odwirowana jest znacznie większy niż w tradycyjnych pralnicach niskoobrotowych. Przekłada się to na niższe koszty pracy, mniejsze zużycie energii i wody, co skutkuje oszczędnościami dla firm korzystających z tego rodzaju urządzeń. Najczęściej spotykane pralnicowirówki to urządzenia wolnostojące, o zróżnicowanej masie załadunku od kilku do kilkudziesięciu lub nawet kilkuset kilogramów. Taka różnorodność pozwala dostosować wielkość wybranego modelu do możliwość i potrzeb danej pralni.

Pralnicowirówka Favorit

Ten typ pralnicowirówek oferuje przede wszystkim szeroki wybór urządzeń, które znajdą zastosowanie w pralniach związanych z wieloma branżami.

Pralnicowirówka Favorit dostępna jest w wersji klasycznej, ale też w wersji z dodatkową barierą higieniczną. Ten rodzaj technologii najczęściej wykorzystywany jest w szpitalach, uzdrowiskach oraz w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Bariery higieniczne stosują również pralnie komercyjne. Ich zadaniem jest przede wszystkim zapobieganie rozprzestrzenianiu się zarazków i drobnoustrojów, gwarantując możliwie wysoki standard higieny.

Nowoczesne technologie pozwalają na dostosowanie urządzenia również do innych specyficznych potrzeb. Dostępne są wersje przemysłowe dla branży odzieży roboczej oraz modele przeznaczone dla strefy czystej, gdzie zastosowanie znajdują na przykład procesy czyszczenia na mokro z systemem odzysku wody i zintegrowane systemy ważące SCALETRON.

Pralnicowirówki Favorit umożliwiają pranie od 24 do 277 kg odzieży. Umożliwia to duża różnorodność w podziale bębna wewnętrznego oraz wielkość drzwi bębna. Seria Favorit oferuje ponadto sterowanie urządzenia pralniczego jednosilnikowym napędem z wykorzystaniem przetwornika częstotliwości, bezstopniową regulację szybkości i dowolnie programowalne sterowanie mikroprocesorowe.

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@lgdnapiaskowcu.pl

Na naszej stronie znajdziesz wszelkiego rodzaju urządzenia, jakie warto zakupić do pralni oraz ich charakterystykę. Zapraszamy do czytania.