przemyslowe suszarki

Suszarki przelotowe serii DT firmy JENSEN

Podążając za oczekiwaniami klientów znana i uznana w branży firma JENSEN, przedstawiła bardzo nowoczesną i  niezwykle wydajną suszarkę przelotową – jest to model serii DT. Seria ta złożona jest w wielu modeli suszarek  przelotowych różniących  się pomiędzy sobą ładownością – od 25 kilogramów, poprzez 35 kg, 50, 60, 87, 116, 188,  aż po 234 kilogramy.

Wszystkie modele suszarek przelotowych serii DT mają za zadanie suszenie, podsuszanie i roztrząsanie mokrego wsadu jakim w procesie prania na mokro jest bielizna, czy ubrania robocze. Maszyny mogą działać samodzielnie, wtedy ładowanie odbywa się z przodu maszyny najczęściej za pomocą specjalnego transportera, a wyładunek już po zakończonej pracy odbywa się z drugiej strony, najczęściej na przeznaczony do tego wózek, ale mogą też stanowić końcowy element tunelu pralniczego. W tym drugim przypadku załadunek i wyładunek jest oczywiście bezcelowy, bo tunel pralniczy łączy w sobie w sposób bezobsługowy wszystkie etapy prania wodnego.

 

Parametry suszarki przelotowej serii DT

Długość suszarki – od 1,92 metra do 2,335 metra

Szerokość suszarki – od1,88 metra do 3,465 metra

Wysokość suszarki-- od 3,68 metra do 3,96 metra

Waga- od 1650 kilogramów do 4000 kg

Ładowność – od 25 kilogramów do 234 kg

Wydajność- 3-4 cykli suszenia w ciągu jednej godziny pracy suszarki

Ogrzewanie –   parowe albo gazowe

 

Najważniejszym elementem konstrukcji suszarki przelotowej jest oczywiście bęben, bo w nim odbywa się proces suszenia. Bęben wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wewnątrz bębna znajdują się specjalne przegrody, które odpowiadają za swobodny przepływ powietrza, a więc lepsze i szybsze odparowywanie wody. Modele suszarek przelotowych serii DT charakteryzują się dużą efektywnością usuwania wilgotnego powietrza, które tworzy się w procesie suszenia. Ważnym elementem staje się też wykonany też ze stali nierdzewnej filtr, który ma dodatkowe zabezpieczenia w razie jego nadmiernego zabezpieczenia ( automatyczne wyłączanie zasilania ).Urządzenie napędzane jest elektrycznym silnikiem z przetwornicą częstotliwości, co umożliwia płynną zmianę obrotów oraz rewers ( obrót w obu kierunkach).  Sterownie elektroniczne. Do dyspozycji użytkowników jest aż sto programów suszących . Doskonała izolacja termiczna sprawia, że maszyna jest ekonomiczna, wydajna i bardzo cicha podczas pracy.

 

 

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@lgdnapiaskowcu.pl

Na naszej stronie znajdziesz wszelkiego rodzaju urządzenia, jakie warto zakupić do pralni oraz ich charakterystykę. Zapraszamy do czytania.