przemyslowe suszarki

Kannegiesser PowerPress

Urządzenia PowerPress firmy Kannegiesser przeznaczone są do przeprowadzania procesu odwadniania w tunelach pralniczych. Dzięki swoim właściwością wprowadzają nowy standard w tej dziedzinie.

Gwarancja skuteczności

Krótsze cykle prania, które pozwalają oszczędzić czas, oraz szczególna dbałości o delikatne artykuły nie muszą już stanowić wyzwania - optymalne efekty pozwalają osiągnąć odpowiednio dobrane parametry wyciskania tekstyliów. Ich opracowanie to jedno z najważniejszych zadań stojących przed rozwojem technologii nowoczesnych pras odwadniających, a firma Kannegiesser wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.

Zwiększenie wydajności urządzeń PowerPress opiera się na ich skuteczności w sytuacjach szczególnie trudnych – załadunku ponadnormatywnym lub składającym się z tkanin uszkodzonych czy też przy materiałach o dużych gabarytach. Nowoczesna sensoryka układów bezpieczeństwa oraz konstrukcja PowerPress gwarantują, że urządzenie poradzi sobie z tymi wyzwaniami, zapewniając niezakłócone działanie i optymalne efekty. Dodatkowo w praktyce jego czas pracy jest nienormowany, co pozwala na osiągnięcie maksymalnych możliwych efektów.

Bardziej ekonomiczne odwadnianie

Niezwykle wydajna hydraulika i efektywne sterowanie zapewniają zauważalne oszczędności. Również procesy suszenia i maglowania przeprowadzane są z wykorzystaniem technologii, które pozwalają na znaczą różnicę w wynikowych oszczędnościach.

Kannegiesser PowerPress zapewnia maksymalne wykorzystanie wody z prasy także w przypadku prania kolorowego. Umożliwia to system złożony z wielu zbiorników recyklingowych, dzięki którym raz wykorzystana woda zostaje ponownie użyta w tunelach pralniczych.

Prosta obsługa i konserwacja

Funkcjonalność gwarantuje zastosowanie najwyższej jakości materiałów – głównie dzięki nim i dzięki czytelnej budowie urządzenia konserwacja nie stwarza większych problemów. Czystość i higiena to podstawy w codziennej pracy, ich utrzymanie w przypadku PowerPress jest niezwykle łatwe i nie wymaga wysiłku. Sterowanie urządzeniem nie stwarza problemów, jego efektywność i intuicyjność obsługi zapewniją osiąganie optymalnych wyników.

Zobacz również

Kontakt

E-mail: kontakt@lgdnapiaskowcu.pl

Na naszej stronie znajdziesz wszelkiego rodzaju urządzenia, jakie warto zakupić do pralni oraz ich charakterystykę. Zapraszamy do czytania.